polska wersja

Witamy Państwa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do naszego wirtualnego biura.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu możliwie wyczerpujące informacjena temat naszej działalności. Fabryka Okien ŁUKPLAST z siedzibą w Łukowie, powstała w 2001 roku. Od samego początku zajmuje się produkcją okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Produkcja oparta jest na sprawdzonej technologii niemieckiej w systemie Rehau i Aluplast.

Bogate doświadczenie niemieckiego partnera oraz młoda i fachowa kadra pracownicza pozwoliła nam w krótkim czasie osiągnąć wysoką jakość naszych produktów i świadczonych usług.

Zależy nam na wszystkich klientach i ich zadowoleniu podczas realizacji zamówienia oraz długo po jego zakończeniu. Jakość jest dla nas ważnym elementem na każdym etapie drogi produktu, dlatego ciągle modernizujemy i unowocześniamy bazy technologiczne. Naszymi odbiorcami są firmy i osoby prywatne z terenu całej Polski oraz z takich krajów jak: Belgia, Węgry, Niemcy, Szwecja, Ukraina.

Aluplast

Aluplast Sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC.

Okna i drzwi z pvc w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów. Aluplast jako jeden z nielicznych reprezentantów branży notowany jest na listach 500 największych firm w Polsce publikowanych m.in. przez Politykę, Rzeczpospolitą czy Gazetę Bankową. Aluplast zajmował także dwukrotnie pierwsze miejsce w rankingu największych przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce. Grupa Aluplast zalicza się do najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów systemów okiennych z PVC w Europie i zajmuje w chwili obecnej 3 miejsce w rankingu europejskich producentów.

W 2008 roku Aluplast produkował i sprzedawał swoje produkty za pośrednictwem 22 zakładów produkcyjnych i przedstawicielstw w całej Europie, zatrudniając ponad 1500 pracowników.

Rehau

Jako marka premium w dziedzinie rozwiązań opartych na polimerach,

firma REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu. REHAU oferuje inteligentne rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, użytkowego i przemysłowego oraz budownictwa infrastrukturalnego.

Filarem sukcesu firmy są systemy okienne i fasadowe, instalacje wewnętrzne oraz infrastruktura i inżynieria środowiska. Uzupełnienie oferty stanowią kompleksowe rozwiązania systemowe dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz pozyskiwania odnawialnych źródeł energii.